Fiat Fiorino Combi aracıma yaz lastiği

misafir tarafından 04/03/2015 tarihinde sorulan soru : 2011 Fiat Fiorino Combi 1.3 mjet Emotion araç sahibiyim, orijinal olarak gelen Bridgestone Turanza ER300 195 55 r16 87 h lastiklerim ömrünü tamamladı. Ben hangi lastiği seçeceğimi bilemiyorum marka olarak, Bridgestone, Michelin, Goodyear ya da Continental düşünüyorum. Aracımı İzmir ve %90 şehir içinde kullanıyorum, bana tavsiye edebileceğiniz bir lastik var mı acaba?
misafir tarafından 04.03.2015 tarihinde verilen cevap :

Cevabınız için teşekkür ederim.... Eksik bıraktığım bir kaç detayı tamamlamak istedim... Aracım 75hp ve yakıt türü dizel...

_______

rezulteo tarafından 04.03.2015 tarihinde verilen cevap :

Merhaba,

Öncelikle sorunuz için teşekkür ederiz. Öncelikle, aracınızın yakıt türü ve beygir gücü nedir?

Almayı düşündüğünüz lastik markalarının çok iyi modelleri mevcut, önemli olan ihtiyaçlarınıza en iyi karşılık gelen lastiği seçmek olacaktır. Size, şu anki lastikleriniz Turanza ER300'den daha önde olan Continental ContiPremiumContact 5 ya da Goodyear EfficientGrip Performance lastiklerini önerebiliriz. Her iki lastik de eski lastikleriniz gibi yüksek performans lastikleridir. Yol tutuşu, frenleme, kısacası güvenlik konusunda sağlam lastiklerdir. Bu lastiklerden hangisini alırsanız alın pişman olacağınızı sanmıyoruz.

Saygılarımızla,

Rezulteo ekibi
Bizi Facebook'ta takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/rezulteolastik
Ya da Twitter'da: https://twitter.com/rz_lastik