Hangi lastik

misafir tarafından 24/04/2014 tarihinde sorulan soru : Merhaba ben direksiyonda aşırı titreme yaşadığım için lastikçilerle görüştüm hepsi lastikteki tellerin kırılmış olduğunu lastikleri değiştirmem gerektiğini söylediler.İki lastik arasında kaldım birincisi FALKEN Sincera SN828 diğeri ise Lassa Atracta.Lastik ölçülerim 175x70x13 bu lastik fiyatları civarında önerebileceğiniz veya bu ikisi arasında tavsiye edeceğiniz lastik marka modeli var mıdır?Lastikte önceliğim ıslak zemin performansı ve yakıttır.
rezulteo tarafından 24.04.2014 tarihinde verilen cevap :

Merhaba,

Düşündüğünüz lastiklere gelince, her iki lastik de üreticisi tarafından yakıt tasarruflu olarak belirtilmiştir, ancak malesef ıslak zemin performansı konusunda beklentilerinizi karşılayabileceklerini söylemek zor. Dilerseniz, Lassa Atracta ve Falken Sincera SN828 lastiklerini sitemizde inceleyebilirsiniz.

Aracınızın üreticisi tarafından önerilen lastik ebatlarını Lada Samara sayfasında bulabilrsiniz. Daha sonrasında dilediğiniz ebatı seçip "lastikleri göster" butonuna tıklayarak aracınıza en uygun lastikleri bulabilirsiniz. Sol tarafta bulunan gelişmiş arama menüsünde markaları, performansları vs. dilediğiniz şekilde belirleyip, çıkan sonuçları filtreleyebilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederiz.

İyi günler.

Rezulteo ekibi

_______

misafir tarafından 24.04.2014 tarihinde verilen cevap :

Aracım 1990 Model Lada Samara 1.5 Motor. Orijinal lastik ebatları 165x70x13 iken benden önceki sahibi 175x70x13 lastik taktırmış araştırmalarım doğrultusunda bir sorun olmadığını öğrendim sadece ön 2 tekeri de değiştireceğim için yeni alacağım lastiklerde 175x70x13 olacak

_______

rezulteo tarafından 24.04.2014 tarihinde verilen cevap :

Merhaba,

Öncelikle sorunuz için teşekkür ederiz.

Ancak size tavsiyede bulunabilmemiz için aracınızla ilgili bilgiye ihtiyacımız var. Aracınızın markası, modeli, motor tipi ve üretim tarihi bilgilerini buraya cevap olarak gönderir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Görüşmek üzere,

Rezulteo ekibi