1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronBFGoodrich
  4. chevronG-force Winter 2 SUV

Açıklama

Kış performansı. Çok sayıda kavrama kenarı oluşturan 3 boyutlu kılcal kanalların yoğunluğu sayesinde karlı zeminde daha kolay hareket kabiliyeti. 3PMSF işaretlemesine sahip lastik.

Güvenlik. 0'ın altındaki sıcaklıklarda diş yapısının rijitliğini azaltmak üzere tasarlanmış hamur bileşimi sayesinde buzlu yolda daha kısa frenleme mesafeleri. Islak ve karlı zeminde daha iyi kavrama. Yönlü diş yapısının merkezinden geriye doğru hızlı su ve erimiş kar tahliyesi.

Nitelikler

Marka
BFGoodrich
Model
G-force Winter 2 SUV
Onaylı
N/A
Araç tipi
4x4
Sürüş tarzı
Yüksek performans
Mevsimler
Kış
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Evet
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Hayır
Yönlü
Evet
Yanak koruyucu
Evet
Seal
Hayır

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için Site Kullanım Koşulları