1. Anasayfa
  2. chevronYayıncı bilgileri

Yayıncı bilgileri

Lizeo Europe lastik arz ve fiyatları ile ilgili olarak internet üzerinden veri temini ve bu verilerin değerlendirilmesi alanında dünya lideridir.

Lizeo Europe şu an itibarıyla dünyanın 37 ülkesinde internet üzerinde halka açık bir şekilde yayınlanan lastik arz ve fiyatlarını tespit etmektedir. Bu ülkeler ABD, Almanya, Avusturya, Belçika, Birleşik Krallık, Brezilya, Çek Cumhuriyeti, Çin, Danimarka, Ekvator, Estonya, Finlandiya, Fransa, Hollanda, İrlanda, İspanya, İsveç, İsviçre, İtalya, Japonya, Kanada, Kolombiya, Letonya, Litvanya, Macaristan, Meksika, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Slovakya, Slovenya, Şili, Türkiye, Ukrayna ve Yunanistan'dır. Başka ülkeler de gelecekte bu kapsama dahil olacaktır.

Lizeo Europe, rezulteo™ sitesinin editörüdür.

Lizeo Europe doğrudan veya ortakları aracılığı ile hizmetlerini dünyanın lastik sanayi liderlerine sunar. Bu liderler arasında özellikle Bridgestone, Continental, Goodyear, Michelin ve Pirelli markaları bulunmaktadır.

Lizeo Europe doğrudan veya ortakları aracılığı ile Batı Avrupa'da ve diğer bölgelerde internet üzerinde ve fiziksel bayiler aracılığı ile lastik dağıtımı alanında faaliyet gösteren piyasa liderleri ile çalışmaktadır. Bu liderler arasında 1001 Pneus, Allopneus, Delticom AG, Euromaster, Feu Vert, First Stop, Premio, Groupe Massa, METIFIOT, MISTER AUTO.COM, Norauto, NOROTO SAU, Point S Development, Quartier des Jantes, reifencom Gmbh, S.C. GALEC, SPEEDY FRANCE, Tyre On The Drive, TyreDating, VELGENWERELD B.V ve Vulco Développement bulunmaktadır.