1. Anasayfa
  2. chevronrezulteo™ hakkında

rezulteo™ hakkında

rezulteo™ internet sitesi LIZEO EUROPE tarafından yayımlanmaktadır.

rezulteo™, lastik üzerine ilk gerçek alışveriş rehberidir.

rezulteo™ da 50'nin üzerinde marka, binlerce lastik referansının karşılaştırmasını ve her gün güncellenen fiyat listelerini bulabilirsiniz.

rezulteo™ lastiklerin performansını test eder, doğru seçim yapmanız için pratik rehberler temin eder, ürünleri satın almadan önce karşılaştırmanıza olanak sağlar ve araç lastiklerinizin bakımına yönelik tavsiyeler sunar.

rezulteo™ aynı zamanda sorularınıza uygun cevaplar bulmak ve gelişmelerden haberdar kalmak için ayrıcalıklı bir alandır.

Bunların yanı sıra rezulteo™ aşağıdaki taahhütleri sunar:

  • rezulteo™, tüketicilerin araç lastikleri hakkında bilgili bir seçim yapmalarını sağlamak üzere tüm çabayı göstermeyi taahhüt eder.

  • rezulteo™, tüketicilerin en uygun şartlarda farklı ürünleri, performanslarını ve lastik markalarının fiyatlarını anlayabilmeleri için gerekli bilgileri, karşılaştırmaları, incelemeleri ve kişiselleştirilmiş tavsiyeleri sunmayı taahhüt eder.

  • rezulteo™ lastik performanslarının değerlendirilmesi aşamasında uzmanların görüşlerini, uzman basın organları tarafından yayınlanan testleri, uzman kuruluşlar tarafından geliştirilen testleri ve kendisi tarafından gerçekleştirilen veya yaptırılan testleri dikkate almayı taahhüt eder.

  • rezulteo™, üreticiler açısından lastiklerin aşınması, güvenliği, kavraması, yakıt tasarrufu, performans sürekliliği gibi kriterleri ve distribütörler tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin fiyatı gibi kıstasları dikkate alarak ürünleri ve araç lastiği firmalarını şeffaf kriterlere göre değerlendirmeyi ve bu şekilde tüketicilere gerçek bir değer artısı sunmayı taahhüt eder.

  • rezulteo™, tüketicileri yapacakları lastik seçimi sırasında daha iyi yönlendirmek için içeriğine eğitsel bir boyut katmayı ve sunulan bilgilerin kalitesini arttırmaya yönelik her türlü geri bildirimi dikkate almayı taahhüt eder.

  • rezulteo™, araç lastiği pazarındaki üreticilerden, distribütörlerden veya diğer herhangi başka bir aktörden gelebilecek hiçbir yönerge veya tavsiyeyi kabul etmemeyi taahhüt eder.

  • rezulteo™ içerik bağımsızlığını ve tarafsızlığını taahhüt eder.