1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronBFGoodrich
  4. chevronUrban Terrain T/A
Urban Terrain T/A
BFGoodrich

Lastik BFGoodrich Urban Terrain T/A

Dört mevsim
n/a
rezulteoSCORE
n/a
rezulteoSCORE
Standart
  • Ağırlık olarak yolda kullanıma yönelik 4x4 dört mevsim lastiği.
  • Karlı zeminde üstün hareket kabiliyeti.
  • Arttırılmış kilometre ömrü performansı.
Daha fazla içerik göster
chevron

Ebat seç

Açıklama

Çok amaçlı kullanım. Her türlü yolda üstün kavrama. Arazide de sürüş gerçekleştirebilen ağırlık olarak yolda kullanıma yönelik lastik. 3PMSF işaretlemesi ile kar üzerinde sürüş kabiliyeti test edilmiş dört mevsim lastiği.

Kullanım ömrü. Asimetrik lastik sırtı tasarımı sayesinde yavaş ve düzgün aşınma. Yüksek hamur kalınlığı sayesinde daha uzun kilometre ömrü. Takviyeli karkası sayesinde yol çukurlarına ve kaldırım darbelerine karşı dirençli lastik.

Hareket kabiliyeti. Birçok kılcal kanal ile çapraz kanalların keskin kenarları sayesinde karlı yolda bile zemine başarıyla aktarılan çekiş gücü.

Nitelikler

Marka
BFGoodrich
Model
Urban Terrain T/A
Onaylı
N/A
Araç tipi
4x4
Sürüş tarzı
Yüksek performans
Mevsimler
Dört mevsim
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Evet
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Evet
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için Site Kullanım Koşulları