1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronBridgestone
  4. chevronDriveGuard

Açıklama

Güvenlik. Yeni Bridgestone DriveGuard teknolojisi sayesinde, lastik patladıktan sonra güvenli bir şekilde saatte 80 kilometre hızla 80 kilometre daha yol alabilirsiniz. Bu teknoloji yalnız RunFlat teknolojilerini kullanan araçlar ile değil, TPMS sensörleri ile donatılmış tüm araçlar ile uyumludur. Bu, lastik sorunlarının çözümüdür.

Sürüş hakimiyeti. Bağlı omuzdaki sırt blokları sayesinde nemli yolda kavrama. Lastiğin yoğun kılcal kanal sistemi sayesinde suda kızaklamaya karşı direnç.

Konfor. Lastiğin yeni deseni yoldan alınan darbelerin daha iyi emilmesini sağlar. Esneklik konusunda yürütülen yoğun bir çalışma sayesinde, standart lastiklerdekine benzer bir konfor.

Nitelikler

Marka
Bridgestone
Model
DriveGuard
Onaylı
N/A
Araç tipi
Otomobil
Sürüş tarzı
Yüksek performans
Mevsimler
Yaz
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Hayır
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Evet
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için kullanım koşulları.