1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronBridgestone
  4. chevronTuranza EL42

Açıklama

Bir yaz lastiği olan Bridgestone Turanza EL42, BMW 7 Serisi ile X3, X5 gibi uzun yol araçlarında ve 4x4'lerde orijinal ekipman olarak kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

Sürüş özellikleri. Dört adet çevresel kanal ile çok sayıda yanal kanalın suyu hızla tahliye etmesi sayesinde ıslak yolda daha iyi çekiş ve hızlanma. Omuz alanlarındaki geniş hamur blokları ile asimetrik desenin büyük desen izi sayesinde dengeli yol tutuşu.

Konfor. Titreşimlerin emilimi ve daha düşük ses seviyesi sayesinde konforlu sürüş. 

Nitelikler

Marka
Bridgestone
Model
Turanza EL42
Onaylı
N/A
Araç tipi
Otomobil
Sürüş tarzı
Yüksek performans
Mevsimler
Yaz
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Hayır
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Hayır
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için Site Kullanım Koşulları