1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronContinental
  4. chevronComfortContact CC6

Açıklama

Temel olarak Asya pazarına yönelik lastik Continental ContiComfortContact 6 otomobil sürücülerine konforlu sürüş temin ediyor.

Konfor. Yuvarlanma gürültüsünü ortadan kaldırmak üzere kanal diplerine yerleştirilen parçalardan oluşan "Conti Silent Tread pattern Groove" isimli Continental teknolojisi sayesinde daha düşük gürültü seviyesi. Yoldaki düzensizlikleri emecek şekilde geliştirilen hamur bileşimi ve merkez hatları üzerinde bulunan V biçimindeki çentikler sayesinde konforlu sürüş.

Tasarruf. Hamur bileşimindeki yüksek silika dağılımı sayesinde daha düşük yuvarlanma direnci ve dolayısıyla daha az yakıt tüketimi.

Nitelikler

Marka
Continental
Model
ComfortContact CC6
Onaylı
N/A
Araç tipi
Otomobil
Sürüş tarzı
Yüksek performans
Mevsimler
Yaz
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Hayır
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Evet
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için kullanım koşulları.