1. Anasayfa
  2. chevronLastik markaları
  3. chevronMichelin
  4. chevronPilot Alpin 5 Suv
Pilot Alpin 5 Suv
Michelin

Lastik Michelin Pilot Alpin 5 Suv

Kış
n/a
rezulteoSCORE
n/a
rezulteoSCORE
Premium
  • SUV tipi spor araçlara uygun kış lastiği.
  • Kış koşullarına sahip yollarda kusursuz sürüş özellikleri.
  • Sabit hızda dengeli sürüş.
Daha fazla içerik göster
chevron

Ebat seç

Açıklama

Güçlü SUV'lerin zorlayıcı sürüş koşullarına uyumlu kış lastiği Michelin Pilot Alpin 5 SUV sürüş keyfi ile karlı yollarda yüksek güvenliği bir araya getiriyor.

Kış koşullarında güvenlik. Derin diş yapısı ve ok şeklindeki yönlü desen sayesinde karlı yollarda yüksek performanslı lastik. Düşük sıcaklıklarda lastiğin esnekliğini korumasına yardımcı olan yoğun oranda silika ve ayçiçeği yağı içerikli hamur sayesinde kış koşullarına sahip yollarda kavrama. Geniş ve derin kanalların suyu etkili bir şekilde tahliye etmesi sayesinde suda kızaklama direnci.

Sportif performans. Kendi kendisini kilitleyerek hamur blokların sertliğini arttıran kılcal kanal teknolojisi sayesinde yüksek hızda dengeli yol tutuşu ve hassas sürüş.

SUV. 4x4'lerin ağırlığına uygun iç lastik yapısı.

Nitelikler

Marka
Michelin
Model
Pilot Alpin 5 Suv
Onaylı
N/A
Araç tipi
4x4
Sürüş tarzı
Spor
Mevsimler
Kış
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Evet
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Hayır
Yönlü
Evet
Yanak koruyucu
Hayır
Seal
Hayır

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için Site Kullanım Koşulları

;