En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

FORD

FORD

FORD Thunderbird 3.9 V8 284 lastikleri

FORD Thunderbird 3.9 V8 284 kış ve yaz lastiği ebatlarını bulun. Aracınıza uygun lastikleri ve lastik fiyatlarını görüntülemek için ebatınızı seçin. Bu sayfada, FORD Thunderbird 3.9 V8 284 aracınızın hız ve yük limiti bilgilerini de bulabilirsiniz.

FORD Thunderbird Thunderbird resim

2003 - 2005 yılları arasında

Aracınıza uygun lastikleri ve fiyatlarını görmek için ebatınızı seçin

Yaz ve kış lastikleri için onaylanmış ebatlar ?

FORD tarafından Thunderbird için onaylanmış lastik ölçüsü. Yol tutuş, frenaj, lastik ömrü ve yakıt tüketimi gibi kriterlerde maksimum performans sağlanması için aracın teknik özelliklerine göre belirlenir. Genelde bir araç, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen birden fazla ölçüldeki onaylı lastiğe sahiptir. Teknik ve yasal nedenlerle, onaylanmış lastik ebatlarına uyulması önemle tavsiye edilir.
  • 235/50 R17 95V Fiyatları gör

Lastik basınçları

FORD Thunderbird 3.9 V8 284 lastik basınçları

Belirtilen lastik basınç değerleri bilgilendirme amaçlıdır. Lastiklerinizi şişirmeden önce FORD Thunderbird aracınızın kullanım kılavuzuna danışın ya da sürücü kapısına göz atın.

Aracınızla ilgili bilgiler

  • FORD Thunderbird 3.9 V8 284 aracının ön ve arka lastik ebatları aynıdır.?Otomobiller, üreticiler tarafından ön ve arka aks olmak üzere farklı ya da aynı lastik ebatlarıyla donatılabilirler. Bugün, piyasadaki birçok araç ön ve arka akslarda aynı lastik ebatıyla donatılmıştır. Bununla birlikte, arkadan itişli otomobiller ön ve arka akslarda farklı lastik ebatları ile donatılabilmektedirler.
  • Aracınızın en yüksek hız limiti 220 km/s.
  • FORD Thunderbird 3.9 V8 284, spor kullanım amaçlı, üstü açılabilir spor otomobil tipi bir araçtır.
  • Aracınızın sahip olduğu motor tipi ve motor gücü şöyledir: 3.9 V8 284 - 8 silindirli v tipi motor. 2967 cc silindir hacmi için, 284 at beygiri gücüne sahip.
  • FORD Thunderbird 3.9 V8 284, araç tipi: orta boy sedan.