En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

RENAULT

RENAULT

RENAULT R4 0.9 L 34 lastikleri

RENAULT R4 0.9 L 34 kış ve yaz lastiği ebatlarını bulun. Aracınıza uygun lastikleri ve lastik fiyatlarını görüntülemek için ebatınızı seçin. Bu sayfada, RENAULT R4 0.9 L 34 aracınızın hız ve yük limiti bilgilerini de bulabilirsiniz.

RENAULT R4 R4 resim

1961 - 1993 yılları arasında

Aracınıza uygun lastikleri ve fiyatlarını görmek için ebatınızı seçin

Yaz ve kış lastikleri için onaylanmış ebatlar ?

RENAULT tarafından R4 için onaylanmış lastik ölçüsü. Yol tutuş, frenaj, lastik ömrü ve yakıt tüketimi gibi kriterlerde maksimum performans sağlanması için aracın teknik özelliklerine göre belirlenir. Genelde bir araç, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen birden fazla ölçüldeki onaylı lastiğe sahiptir. Teknik ve yasal nedenlerle, onaylanmış lastik ebatlarına uyulması önemle tavsiye edilir.
  • 135/80 R13 70T Fiyatları gör

Lastik basınçları

RENAULT R4 0.9 L 34 lastik basınçları

Belirtilen lastik basınç değerleri bilgilendirme amaçlıdır. Lastiklerinizi şişirmeden önce RENAULT R4 aracınızın kullanım kılavuzuna danışın ya da sürücü kapısına göz atın.

Aracınızla ilgili bilgiler

  • RENAULT R4 0.9 L 34 aracının ön ve arka lastik ebatları aynıdır.?Otomobiller, üreticiler tarafından ön ve arka aks olmak üzere farklı ya da aynı lastik ebatlarıyla donatılabilirler. Bugün, piyasadaki birçok araç ön ve arka akslarda aynı lastik ebatıyla donatılmıştır. Bununla birlikte, arkadan itişli otomobiller ön ve arka akslarda farklı lastik ebatları ile donatılabilmektedirler.
  • RENAULT R4 0.9 L 34, sedan tipi bir araçtır. Sportif bir kullanım için tasarlanmamıştır.
  • Aracınızın sahip olduğu motor tipi ve motor gücü şöyledir: 0.9 L 34 - benzinli motor. 845 cc silindir hacmi için, 34 at beygiri gücüne sahip.
  • RENAULT R4 0.9 L 34, araç tipi: hatchback.