En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

RENAULT

RENAULT

RENAULT Spider 2.0 L 150 lastikleri

RENAULT Spider 2.0 L 150 kış ve yaz lastiği ebatlarını bulun. Aracınıza uygun lastikleri ve lastik fiyatlarını görüntülemek için ebatınızı seçin. Bu sayfada, RENAULT Spider 2.0 L 150 aracınızın hız ve yük limiti bilgilerini de bulabilirsiniz.

RENAULT Spider Spider resim

1996 - 1999 yılları arasında

Aracınıza uygun lastikleri ve fiyatlarını görmek için ebatınızı seçin

Yaz ve kış lastikleri için onaylanmış ebatlar ?

RENAULT tarafından Spider için onaylanmış lastik ölçüsü. Yol tutuş, frenaj, lastik ömrü ve yakıt tüketimi gibi kriterlerde maksimum performans sağlanması için aracın teknik özelliklerine göre belirlenir. Genelde bir araç, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen birden fazla ölçüldeki onaylı lastiğe sahiptir. Teknik ve yasal nedenlerle, onaylanmış lastik ebatlarına uyulması önemle tavsiye edilir.
  • ön: 205/50 R16 87V Fiyatları gör
  • arka: 225/50 R16 92V Fiyatları gör

Lastik basınçları

RENAULT Spider 2.0 L 150 lastik basınçları

Belirtilen lastik basınç değerleri bilgilendirme amaçlıdır. Lastiklerinizi şişirmeden önce RENAULT Spider aracınızın kullanım kılavuzuna danışın ya da sürücü kapısına göz atın.

Aracınızla ilgili bilgiler

  • RENAULT Spider 2.0 L 150 aracının ön ve arka lastik ebatları farklıdır.?Otomobiller, üreticiler tarafından ön ve arka aks olmak üzere farklı ya da aynı lastik ebatlarıyla donatılabilirler. Bugün, piyasadaki birçok araç ön ve arka akslarda aynı lastik ebatıyla donatılmıştır. Bununla birlikte, arkadan itişli otomobiller ön ve arka akslarda farklı lastik ebatları ile donatılabilmektedirler.
  • Aracınızın en yüksek hız limiti 210 km/s.
  • Ön aksta taşınabilecek yük miktarı en fazla 825 kg, arka aksta ise 553 kg.
  • RENAULT Spider 2.0 L 150, spor kullanım amaçlı, üstü açılabilir spor otomobil tipi bir araçtır.
  • Aracınızın sahip olduğu motor tipi ve motor gücü şöyledir: 2.0 L 150 - benzinli motor. 1998 cc silindir hacmi için, 150 at beygiri gücüne sahip.
  • RENAULT Spider 2.0 L 150, araç tipi: spor araç.