En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

TOYOTA

TOYOTA

TOYOTA Zelas 2.5 L 178 lastikleri

TOYOTA Zelas 2.5 L 178 kış ve yaz lastiği ebatlarını bulun. Aracınıza uygun lastikleri ve lastik fiyatlarını görüntülemek için ebatınızı seçin. Bu sayfada, TOYOTA Zelas 2.5 L 178 aracınızın hız ve yük limiti bilgilerini de bulabilirsiniz.

TOYOTA Zelas Zelas resim

2011 yılından itibaren

Aracınıza uygun lastikleri ve fiyatlarını görmek için ebatınızı seçin

Yaz ve kış lastikleri için onaylanmış ebatlar ?

TOYOTA tarafından Zelas için onaylanmış lastik ölçüsü. Yol tutuş, frenaj, lastik ömrü ve yakıt tüketimi gibi kriterlerde maksimum performans sağlanması için aracın teknik özelliklerine göre belirlenir. Genelde bir araç, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen birden fazla ölçüldeki onaylı lastiğe sahiptir. Teknik ve yasal nedenlerle, onaylanmış lastik ebatlarına uyulması önemle tavsiye edilir.
  • 215/50 R17 91V Fiyatları gör

Lastik basınçları

TOYOTA Zelas 2.5 L 178 lastik basınçları

Belirtilen lastik basınç değerleri bilgilendirme amaçlıdır. Lastiklerinizi şişirmeden önce TOYOTA Zelas aracınızın kullanım kılavuzuna danışın ya da sürücü kapısına göz atın.

Aracınızla ilgili bilgiler

  • TOYOTA Zelas 2.5 L 178 aracının ön ve arka lastik ebatları aynıdır.?Otomobiller, üreticiler tarafından ön ve arka aks olmak üzere farklı ya da aynı lastik ebatlarıyla donatılabilirler. Bugün, piyasadaki birçok araç ön ve arka akslarda aynı lastik ebatıyla donatılmıştır. Bununla birlikte, arkadan itişli otomobiller ön ve arka akslarda farklı lastik ebatları ile donatılabilmektedirler.
  • Aracınızın en yüksek hız limiti 210 km/s.
  • TOYOTA Zelas 2.5 L 178, coupe tipi bir araçtır. Sportif bir kullanım için tasarlanmamıştır.
  • Aracınızın sahip olduğu motor tipi ve motor gücü şöyledir: 2.5 L 178 - benzinli motor. 2494 cc silindir hacmi için, 178 at beygiri gücüne sahip.
  • TOYOTA Zelas 2.5 L 178, araç tipi: hatchback.
  • A işaretli lastikler TOYOTA marka araçlar için özel olarak geliştirilmiştir.