1. Anasayfa
 2. chevronLastik markaları
 3. chevronPirelli
 4. chevronP-Zero AO
 5. chevron245/35 ZR19 93(Y)

Açıklama

 • Otomobil üreticileri ve sürücüleri için özel üretim lastik.
 • Premium sedanlar için ıslak zeminde güvenlik.
 • Güçlü spor otomobiller için üstün kavrama ve kontrol edilebilirlik.

Lüks otomobiller ve güçlü spor otomobiller için tasarlanan Pirelli P Zero otomobil üreticilerinin beklentilerine ve sürücülerin ihtiyaçlarına uyum sağlayan bir lastiktir.

Performans özellikleri. F1 deneyimi ürünü damak yapısı teknolojisi sayesinde optimal kontrol edilebilirlik. Su tahliyesini kolaylaştıran boylamasına kanallar sayesinde ıslak yolda optimize edilmiş kavrama. Lastik sırtının iç kısmı sayesinde daha kolay çekiş. Düz sırt desenleri sayesinde lastiğin bütün kullanım ömrü boyunca korunan performans özellikleri.

 

Üst gam binek araçlara uygun desen. Yüksek silika içerikli hamur bileşimi sayesinde yağmurlu havalarda daha fazla güvenlik. Optimize edilmiş blok yerleşimi sayesinde daha düşük ses seviyesi.

Spor araçlara uygun desen. Dış omuz alanındaki geniş sırt blokları ve kesintisiz hat sayesinde yüksek hızda ve virajda optimize edilmiş tutunma. Zorlanmalara karşı dirençli, yarış teknolojisi ürünü hamur bileşimi.

Özel üretim. Belirli kriterlerin  (konfor, güvenlik, ...) otomobil üreticilerinin kendi ihtiyaçlarına göre ayarlanması. Sürücünün lastik yanaklarının rengini seçme imkanı.

Nitelikler

Marka
Pirelli
Model
P-Zero AO
Onaylı
AUDI
Araç tipi
Otomobil
Sürüş tarzı
Spor
Mevsimler
Yaz
Çivili
Hayır
Çivilenebilir
Hayır
3PMSF
Hayır
Runflat
Hayır
Ecotyre
Hayır
Asimetrik
Evet
Yönlü
Hayır
Yanak koruyucu
Evet
Seal
Hayır

Test

Güvenlik

Kuru zeminde frenleme
8.8 / 10
Islak zeminde frenleme
9.1 / 10
Islak zeminde yola tutunma
9.5 / 10
Suda kızaklama
7.9 / 10

Ekonomi

Notu yok
Kilometre ömrü
Notu yok
Yakıt verimliliği
6.2 / 10

Konfor

Yoldaki pürüzleri emme performansı
7.8 / 10
Yol tutuşu
9.2 / 10
Yuvarlanma gürültüsü
8.9 / 10
ÜlkeKaynakTarihNumara
 • DEAUTO MOTOR UND SPORT07/2017N/A
 • GBEVO09/2017N/A
 • DEAUTO BILD SPORTSCARS20174
 • RUZA RULEM201740
 • RUAUTOREVIEW20177
 • DEACE02/2018N/A

rezulteo score nedir?

Temel performanslar 3 kategori altında toplanır: Tasarruf, Konfor ve Güvenlik. Bu kategorilerin puanları, temel performansların notlarının ortalaması alınarak hesaplanır. Kış lastiklerinin değerlendirmesinde bu 3 kategorinin yanı sıra, karlı ve buzlu yüzeydeki notları da dikkate alınır.Bu puan, lastiğin türüne ve ebadına göre değişir: ekonomik, yüksek performans ve sportif.

Daha fazla bilgi edin

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için kullanım koşulları.