Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2, Michelin Primacy 3 ve Bridgestone T001

misafir tarafından 01/12/2014 tarihinde sorulan soru : Merhabalar, Öncelikle sitenizi çok beğenerek takip ettiğimi belirtmek isterim. Sorum şu; aracımdaki 245 45 18 96W ebatlı Bridgestone Potenza RE050A Ecopia lastikleri hasar aldıkları için değiştireceğim ancak bu ebatlarda markaların genelde "spor" lastikleri mevcut, Michelin ve Bridgestone ise spor modellerinin yanında ayrıca Primacy 3 ve Turanza T001 ile "yüksek performans" modelleri de sunuyor. Spor ile yüksek performans lastikleri arasındaki fark "daha sportif sürüş ile daha konforlu sürüştür" diyebilir miyiz? Yeterli bilgi alamadığım Bridgestone Potenza RE050A Ecopia lastiklerimi yenilerken yumuşak ve sessiz bir model almak istiyorum, Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2, Michelin Primacy 3 ve Bridgestone T001 den hangisi daha konforludur? Yayın hayatınızda başarılar dilerim..
rezulteo tarafından 01.12.2014 tarihinde verilen cevap :

Tekrar merhaba,

Bu üç lastiği birbiriyle karşılaştırırsak, konfor kategorilerisinde Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 ve Michelin Primacy 3 lastiklerinin daha öne çıktıklarını görüyoruz. Bu kategori için her iki lastiğin performansları her ne kadar birbirini aratmasa da, Michelin Primacy 3'ün çok az bir farkla önde olduğunu görüyoruz. Dilerseniz lastikleri aradıktan sonra karşılaştırıcıya ekleyebilir, lastiklerin performanslarını daha yakından inceleyebilirsiniz.

İyi akşamlar dileriz.
Saygılarımızla,
Rezulteo ekibi

_______

misafir tarafından 01.12.2014 tarihinde verilen cevap :

İlginize teşekkür ederim, aracım 2014 Opel Insignia 1.6 SIDI 170 Hp, 245 45 18" ebatlı lastiklere sahip.

_______

rezulteo tarafından 01.12.2014 tarihinde verilen cevap :

Merhaba,

Öncelikle sitemize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
Sorunuza gelince, sizin aradığınız ebatlarda bulunan lastikler genelde spor ya da çok yönlü yüksek performans lastikleridir. Örneğin; şu anki Bridgestone lastikleriniz spor lastiklerdir.

Belirttiğiniz gibi daha sessiz ve yumuşak bir lastik arıyorsanız, Michelin Primacy 3'e göz atabilirsiniz: https://lastik.rezulteo.com.tr/michelin/primacy-3

Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için, aracınızın marka, model, motor ve üretim tarihi bilgilerini buraya cevap olarak gönderebilir misiniz?

Saygılarımızla,
Rezulteo ekibi

Bizi Facebook'ta takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/rezulteolastik
Ya da Twitter'da: https://twitter.com/rz_lastik