Lastiklerinizi karşılaştırın ve en uygun fiyata satın alın!

Bridgestone, lastiklerinin kalitesini Microsoft ile geliştiriyor

Bridgestone ve Microsoft tarafından lastik emniyeti için akıllı sistem
Hankook, Formula E elektrikli otomobil yarışları için lastik tedarik edecek

Hankook, 2022 yılından itibaren Formula E lastik partneri

2022 yılındaki yeni sezondan itibaren, Hankook markası, Formula E lastik tedariki için Michelin'in yerini alacak. FIA, sürdürülebilir kalkınma ve enerji tasarrufu inisiyatifine katılımı çerçevesinde, dünyanın tek %100 elektrikli otomobil yarışını organize ediyor.

Alman lastik üreticileri: Almanya'da üretilen lastikler hangileri?

Alman lastik markaları

Hangi lastik markaları Almanya'da üretiliyor? Almanya menşeli lastik markaları hangileri? Continental, her yeni lastik kıyaslamalarında kalitesini ortaya koyan, dünyanın en tanınmış üreticilerinden biridir. Ayrıca birçok alt markası bulunan büyük bir gruptur. Diğer Alman lastik üreticilerini keşfedin.

eSport Otomobil Yarışı: Sanal otomobil yarışlarında marka lastikler

Lastik markaları sürüş simülatörü yarışmaları için sanal pistlerde
Yeni yarı slick lastik Michelin Pilot Sport Cup 2 Connect profilden görünüm

Michelin Pilot Sport Cup 2 Connect : Donanım bağlantılı yarı slick lastik

Track Connect uygulamasının çıkışından 2 yıl sonra, Michelin yüksek performanslı teknolojisi ile %100 uyumlu yeni yarı slick lastiği Michelin Pilot Sport Cup 2 Connect'i lanse ediyor.

Avrupa'nın kıyı şeridi boyunca olağanüstü bir road-trip için hazırlanın

Deniz kıyısı boyunca muhteşem bir road-trip'e hazırlanmak için 8 rota

Yaz tatili yaklaşıyor. Mimari, kültürel ve doğal güzelliklerle dolu yerleri ziyaret etmek üzere, otomobil turuna ne dersiniz? Fransa'da ve Avrupa'nın diğer ülkelerinde unutulmaz road-trip'ler için aracınızla keşfe çıkabileceğiz 8 rota tavsiyesi. Ortak özellikleri mi? Çeşitli duygulara gebe güzel sürprizlerle dolu kıyı şeridi yolları olmaları... Yola çıkmadan önce aracınızı iyi hazırlamayı unutmayın; yaz lastiklerinizi takın, lastiklerinizin basıncını ve aşınma durumunu kontrol edin, yedek lastiğinizi yenisi ile değiştirin...

Pirelli, yeni lastiği Cinturato P7 ile emniyeti hedefliyor

Pirelli, yeni yüksek performanslı yaz lastiği Cinturato P7'yi lanse ediyor
Firestone Winterhawk 4 kış lastiği: Karlı, yağmurlu, buzlu zeminde üstün tutunma kapasitesi, uygun fiyat

Kış mevsiminde, Firestone Winterhawk 4 ile yollara meydan okuyun

Firestone, Winterhawk 4 tasarımı ile, sürücülerin tecrübelerinden yola çıkarak tasarladığı yeni kış lastikleri serisini lanse ediyor. Islak zeminde daha üstün tutunma ve frenleme performansı ile, Avrupa Lastik Etiketleme Sistemi'ne göre B derecesine sahip bu lastiğin mükemmel bir kalite-fiyat ilişkisi sunması bekleniyor.

Her türlü hava koşulunda, Hankook Dynapro AT2 lastik, 4x4 aracınızla her türlü yolda, kış mevsiminde bile sürüş için uygundur. Off-road veya yolda kullanıma uygun, 4 mevsim lastiği Hankook Dynapro AT2, ihtiyacınız olan her özelliğe sahip!

Hankook Dynapro AT2 lastik: 4x4 ile gürültüsüz sürüş

"Yepyeni ve yakışıklı" 4x4 lastiği Hankook Dynapro AT2, lastiklerin yuvarlanma gürültüsünün konforu olumsuz yönde etkilediği tüm yol tipleri için tasarlandı. Özellikleri bununla da sınırlı değil: Lastik yanağında 3PMSF işaretiyle kış mevsimi için de tescilli bir 4 mevsim lastiğidir. Yıl boyunca kullanabilirsiniz!

Aracın yanan sigortası nasıl değiştirilir?

Comment changer un fusible grillé sur la voiture ? Trouvez la boîte à fusibles sous le capot