Rezulteo
En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastik karşılaştırıcımız, en iyi lastikleri en iyi fiyata bulmanızı sağlar

2020-2021’nin en iyi 7 yaz lastiği: rezulteo lastik uzmanlarının seçtikleri

Yaz lastiği önerisi arayışındaki okurlarımıza iyi bir haberimiz var! Her sene olduğu gibi, bu sene de uzmanlarımız, 2020’nin en iyi 7 yaz lastiğini tayin etti. 2020’nin en iyi yaz lastiği hangisi diye soran okurlarımıza, 2020’nin en iyi fiyat performans dengesini sunan 7 yaz lastiğini bu yazımızda ele aldık.

Meilleurs pneus été pour vous aider à l'achat de nouveaux pneus

2020 yaz lastik tavsiyesi arayışındaki okurlarımıza iyi bir haberimiz var! Sizin için seçtiğimiz 2020'nin en iyi 7 yaz lastiği! © istockphoto.com/MarkD800 

2020’nin en iyi yaz lastiğini bulmak, biraz araştırma gerektirir zira çeşitli lastik markaları, ebatlar ve modeller arasında bir seçim yapmak zordur. Bu nedenle, lastik uzmanlarımız, ihtiyaçlarınıza uygun en doğru yaz lastiğini seçmeniz için, 2020’nin en iyi yaz lastiklerini tayin etti. Listede, 2020’nin en iyi fiyat performans dengesi sunan 7 yaz lastiği yer alıyor.

Bridgestone Turanza T005 nasıl bir lastik?

Bridgestone Turanza T005

© rezulteo

Bridgestone Turanza T005, başarısı ve kıdemliliği sayesinde, piyasanın bir referansı haline geldi. Japon lastik üreticisinin düzenli iyileştirmeleri sayesinde T005, üstün performans özellikleriyle övgü toplamaya devam ediyor. Bağımsız lastik testlerinde aldığı üst üste başarılı sonuçlar ise bunun bir kanıtı; son yapılan Auto Zeitung 2020 yaz lastik testi ise bunun son örneği.

Continental Premium Contact 6 nasıl bir lastik?

Continental Premiumcontact 6

© rezulteo

Premium lastik denince akla ilk gelen lastiklerden Continental Premium Contact 6, güvenli bir seçim olarak karşımıza çıkıyor. Dinamik sürüş performansı, uzun kullanım ömrü, düşük yakıt tüketimi ve uygun satış fiyatı, lastiğin en önemli artıları arasında yer alıyor.  Continental Premium Contact 6 ayrıca, Auto Bild tarafından yapılan 2020 yaz lastik testinde "tasarruf şampiyonu" olarak seçildi.

Goodyear Efficientgrip Performance 2 nasıl bir lastik?

Pneu été Goodyear EfficientGrip Performance 2

© Goodyear

Goodyear Efficientgrip Performance 2, piyasaya yalnızca birkaç ay önce çıkmış olmasına rağmen, yüksek performans vaadi ile, piyasanın referanslarından biri. Goodyear Efficientgrip Performance 2, çok uzun kilometre ömrüyle takdir gören bir önceki sürümden daha üstün bir performans sergilemesi bekleniyor. Uzun kilometre ömrü konusunda Goodyear EfficientGrip Performance 2, bağımsız Alman Teknik Gözetim Derneği TÜV SÜD'ün onayını daha şimdiden almış durumda.

Ventus Prime3 K125 nasıl bir lastik?

Hankook Ventus Prime3 K125, alternatif bir yaz lastiği olarak piyasada yerini alıyor. Dengeli performans özelliklerine, cazip bir satış fiyatını da ekliyor. Kuru zeminde frenleme performansı ve oldukça cazip fiyat/performans dengesi, lastiğin diğer güçlü özellikleri arasında yer alıyor.

Michelin Primacy 4 nasıl bir lastik?

Michelin Primacy 4

© rezulteo

Primacy serisinin en yeni modeli Michelin Primacy 4, her koşulda emniyet ve uzun kilometre ömrü sunmayı hedefleyen teknolojiler kullanıyor. Bu üst düzey sürüş deneyimiyse, lastiğin yüksek satış fiyatına yansıyor.

Nokian Wetproof nasıl bir lastik?

Nokian Wetproof

© rezulteo

Kış lastiklerinin aranan lastik markası Nokian, son yıllarda, yaz lastiklerinde de adından söz ettirmeyi başardı. Wetproof piyasaya ilk çıktığında lastiği Portekiz'de deneme şansı bulmuş ve orada edindiğimiz olumlu izlenimler, daha sonra yapılan çeşitli bağımsız testler tarafından da onaylanmıştı.

Pirelli Cinturato P7 Blue nasıl bir lastik?

Pirelli Cinturato P7 Blue, İtalyan lastik üreticisinin otomobil yarışlarında edindiği uzmanlığının eseri. Çeşitli lastik testlerinde Pirelli Cinturato P7 Blue, dinamik sürüş özellikleriyle övgü toplamaya devam ediyor.

BENZER KONULAR

Cooper, 4x4’lere ve pikap kamyonetlere yönelik Discoverer AT3 LT ve XLT lastiklerini tanıttı

Cooper Tires, ürün yelpazesine iki yeni 4x4 yaz lastiği ekliyor: Discoverer AT3 LT ve Discoverer AT3 XLT. Amerika’da beğeni toplayan bu iki lastik yakın zamanda Avrupa’da satışa sunulacak. Bu modeller, 3PMSF işaretlemesi sayesinde kar ve buz ile kaplı yollarda bile yol alabiliyor.

Yokohama, iceGuard iG53 ile önümüzdeki kış mevsimine hazır

Geniş bir binek araç yelpazesini (kompakt, sedan, SUV) hedef alan yeni kış lastiği Yokohama iceGuard iG53 önümüzdeki sonbaharda piyasada yerini alacak. Çok sayıda lastik ebatında bulunabilecek. Bu lastik kar ve buz üzerinde tam bir güvenlik içerisinde iyi sürüş hissi sunmayı vaat ediyor.

Nokian Snowproof P: Tutunma uzmanı bir kış lastiği

Nokian, yüksek performans kış lastiği Snowproof P’nin, Orta Avrupa’da satışa çıkarılacağını ilan etti. Ticari araçlara yönelik yeni lastiğin, kış şartlarında üst düzey yol tutuş ve güvenli sürüş sağlaması bekleniyor.

Yokohama GEOLANDAR CV G058: SUV ve pikap kamyonetlere yönelik M + S yaz lastiği

Yokohama yakın zamanda piyasaya sunacağı yeni lastikleri tanıtmaya devam ediyor. Bu defa tanıtılan lastik ise M + S işaretlemesine sahip yaz lastiği GEOLANDAR CV G058. SUV ve pikap kamyonet lastiği kategorisindeki bu ürün tam bir güvenlik içerisinde uzun mesafe sürüş gerçekleştirmeyi ve yakıt tasarrufu sağlamayı hedefliyor.