Rezulteo
En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastik karşılaştırıcımız, en iyi lastikleri en iyi fiyata bulmanızı sağlar

Güncel haberler

Yokohama GEOLANDAR CV G058: SUV ve pikap kamyonetlere yönelik M + S yaz lastiği

Yokohama Geolandar CV GO58: SUV ve pikap kamyonetlere yönelik M+S yaz lastiği
Yokohama yakın zamanda piyasaya sunacağı yeni lastikleri tanıtmaya devam ediyor. Bu defa tanıtılan lastik ise M + S işaretlemesine sahip yaz lastiği GEOLANDAR CV G058. SUV ve pikap kamyonet lastiği kategorisindeki bu ürün tam bir güvenlik içerisinde uzun mesafe sürüş gerçekleştirmeyi ve yakıt tasarrufu sağlamayı hedefliyor.

Yokohama BluEarth GT-AE51: Yakıt tasarrufu açısından etkili bir ürün

Yokohama, SUV’lere yönelik yeni bir yaz lastiği çıkarıyor: BluEarth-GT AE51.
Önümüzdeki ilkbahar döneminde yeni yaz lastiği BluEarth GT-AE51’i satışa sunacak olan Yokohama yakıt tasarrufu ve çevreye duyarlılık alanlarında etkili lastikler pazarlamaya devam ediyor.

Continental yeni kış lastiği WinterContact TS 870’i tanıttı

Continental WinterContact TS 870 kış lastiğinin kar üzerinde harika bir kavrama sunduğu ifade ediliyor
Yeni kış lastiği Continental WinterContact TS 870 bir önceki modeli TS 860’a oranla daha güçlü performans özellikleri ile önümüzdeki sonbaharda satışa çıkarılacak. Bu haber Golf, BMW 1 Serisi ve Citroën C4 gibi kompakt ve orta sınıf otomobil sahiplerini memnun edecektir. Kar üzerinde kavrama, kısa frenleme mesafesi, kullanım ömrü ve sürüş konforu: Bu lastik önümüzdeki test sezonunda boy gösterecek en iyi yeni kış lastiklerinin arasında yer alacak mı?

Goodyear reCharge Konsepti: Bir kapsül aracığıyla lastiği birkaç saniye içerisinde değiştirmek

goodyear-recharge-konsept-lastik-bir
Goodyear her sene olduğu gibi Cenevre Otomobil Fuarı’nda yeni bir konsept lastik tanıttı. Fuarın 2020 yılı organizasyonunda Amerikalı lastik üreticisi kendisini yenileyebilen ve kişiselleştirilebilen bir kapsül aracılığıyla birkaç saniye içerisinde sürüş şartlarına adapte olabilen bir lastik sunuyor.

Laufenn S FIT EQ + ve G FIT EQ +: Konfor ve performansı hedefleyen yaz lastikleri

Hankook markasına ait yeni nesil Laufenn yaz lastikleri
Laufenn önümüzdeki ilkbaharda otomobillere ve SUV’lere yönelik Artı işaretli yeni nesil yaz lastikleri çıkarıyor: Laufenn S FIT EQ + ve G FIT EQ +. Bu lastiklerden ilki ıslak zeminde daha iyi bir frenleme ve daha düşük bir suda kızaklama riski için geliştirildi. Diğeri ise uzun mesafeler için tasarlanmış ve daha çok sürüş konforuna odaklanıyor. Bu lastikler hangi teknolojilere sahip? Ne zaman satışa sunulacaklar?

Kullanım ömrü şampiyonu lastik: Goodyear EfficientGrip Performance 2

Test meilleur pneu été en longévité du Goodyear EfficientGrip Performance 2
Bağımsız Alman Teknik Gözetim Derneği TÜV SÜD, Goodyear EfficientGrip Performance 2’nin uzun kilometre ömrünü ve kısa fren mesafelerini başarılı buldu. Goodyear EfficientGrip Performance'ın yerini alan yeni sürüm Goodyear EfficientGrip Performance 2, lastik karşılaştırmalarında, bir önceki modelin oluşturduğu beklentileri karşılamayı hedefliyor.

150 yıllık köklü lastik üreticisi BFGoodrich’in 2 yeni lastiği: Advantage ve Advantage SUV

Sedan ve SUV araçlar için BFGoodrich Advantage ve Advantage SUV lastiği
BFGoodrich lastikleri bu sene 150. kuruluş yılını kutluyor! Bu vesile ile, Michelin grubunun markası, yaz lastikleri serisine yeni bir soluk getiriyor. BFGoodrich Advantage ve Advantage SUV isimli bu yeni iki lastik, SUV türü araçların tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor. Güçlü yanları neler mi? Islak yolda üstün tutunma özelliği ve özelleştirilebilen lastik yanakları.

Tasarruf odaklı lastik: Falken Sincera SN 110

Yaz lastiği Falken Sincera SN 110 Ecorun: Ecorun ile yakıt tasarrufu ve 4D-Nano Design teknolojisi ile uzun kullanım ömrü sunuyor
Falken, Ecorun etiketli yeni yaz lastiği Sincera SN 110’u tanıttı. Geliştirdiği 4D Nano Design teknoloji sayesinde Falken, ürünlerinin kullanım ömrünü artırmayı ve yuvarlanma direncini düşürmeyi hedefledi. Bu teknoloji, otomobil sürücülerinin eko-sürüş gerçekleştirmesine ve tasarruf sağlamasına yardımcı oluyor.

Michelin’in hafif ticari araçlara yönelik yeni yaz lastiği Michelin Agilis 3

Michelin Agilis 3 : le nouveau pneu été pour utilitaire léger
Michelin, geçtiğimiz sene Agilis Crossclimate lastiğini satışa sunmuştu. Fransız lastik üretici, yeni yaz lastiği Agilis 3 ile ticari araç lastiği piyasasındaki varlığını güçlendirmeyi hedefliyor.

2021’de, AB lastik etiketinde yeni bilgiler yer alacak

Etiquette pneu : la loi sur l'étiquetage va-t-elle changer en 2021 ?
Kamuoyu görüş alımı sonrasında, Avrupa Birliği Komisyonu, lastik etiketleri için yeni bir düzenleme geliştirdi. Bu mevzuat, hem lastik etiketi uygulamasının kalıcı olmasını hem de bu etiketin tüketiciler tarafından daha görünür, daha kolay anlaşılır hâle gelmesini hedefliyor.