Lastiklerinizi karşılaştırın ve en uygun fiyata satın alın!

Güncel haberler

Şehir otomobilleri için en iyi 7 dört mevsim lastiği

Şehir otomobili için en iyi 4 mevsim lastiği: Islak zeminde yol tutuşu seçim sırasında dikkate alınacak bir kriterdir
Mevsim değişimlerinde lastik değiştirmek zorunda kalmamak için, otomobil sürücüleri dört mevsim lastiklerini tercih ediyorlar. Bu lastikler ılıman bölgelerde ve kentte yaşayan sürücüler için oldukça pratik çözüm sunuyorlar. rezulteo size, şehir otomobiliniz için en iyi4 mevsim lastikler arasından seçim yapmanıza yardımcı olacak.

Michelin Pilot Sport Cup 2 Connect : Donanım bağlantılı yarı slick lastik

Yeni yarı slick lastik Michelin Pilot Sport Cup 2 Connect profilden görünüm
Track Connect uygulamasının çıkışından 2 yıl sonra, Michelin yüksek performanslı teknolojisi ile %100 uyumlu yeni yarı slick lastiği Michelin Pilot Sport Cup 2 Connect'i lanse ediyor.

Pirelli, yeni lastiği Cinturato P7 ile emniyeti hedefliyor

Pirelli, yeni yüksek performanslı yaz lastiği Cinturato P7'yi lanse ediyor
Pirelli lastik markası, bu yaz için yeni Cinturato P7'yi çıkarıyor. Daha üstün kavrama kapasiteli üstün performans sağlayan yüksek teknoloji. Emniyeti hedefleyen, tüm sürücülerin ihtiyaçlarına uyum sağlayan ve hafifletilmiş ağırlığı ile enerji verimliliği sağlayan bir lastik. Lastik piyasasında hafif bir meltem esintisi...

Kış mevsiminde, Firestone Winterhawk 4 ile yollara meydan okuyun

Firestone Winterhawk 4 kış lastiği: Karlı, yağmurlu, buzlu zeminde üstün tutunma kapasitesi, uygun fiyat
Firestone, Winterhawk 4 tasarımı ile, sürücülerin tecrübelerinden yola çıkarak tasarladığı yeni kış lastikleri serisini lanse ediyor. Islak zeminde daha üstün tutunma ve frenleme performansı ile, Avrupa Lastik Etiketleme Sistemi'ne göre B derecesine sahip bu lastiğin mükemmel bir kalite-fiyat ilişkisi sunması bekleniyor.

Hankook Dynapro AT2 lastik: 4x4 ile gürültüsüz sürüş

Her türlü hava koşulunda, Hankook Dynapro AT2 lastik, 4x4 aracınızla her türlü yolda, kış mevsiminde bile sürüş için uygundur. Off-road veya yolda kullanıma uygun, 4 mevsim lastiği Hankook Dynapro AT2, ihtiyacınız olan her özelliğe sahip!
"Yepyeni ve yakışıklı" 4x4 lastiği Hankook Dynapro AT2, lastiklerin yuvarlanma gürültüsünün konforu olumsuz yönde etkilediği tüm yol tipleri için tasarlandı. Özellikleri bununla da sınırlı değil: Lastik yanağında 3PMSF işaretiyle kış mevsimi için de tescilli bir 4 mevsim lastiğidir. Yıl boyunca kullanabilirsiniz!

Cooper Discoverer A/T3 Sport 2: 4x4 ile her tür hava koşulunda sürüş

4x4 ve SUV araçlar için dört mevsim lastiği: Cooper Discoverer A/T3 Sport 2
Cooper, lastik piyasasına, 4x4 ve SUV araçlara adanmış yeni bir 4 mevsim lastiği sundu. Amerikan markası, üstün kavrama ve dayanıklılık için yeni bir lastik sırtı teknolojisi üzerinde çalıştı. Hem yaz hem de kış mevsiminde kullanım amacıyla tasarlanan lastik hem asfalt hem çamurlu hem de çakıllı yüzeyler için kullanılıyor.

2020-2021’nin en iyi 7 yaz lastiği: rezulteo lastik uzmanlarının seçtikleri

Meilleurs pneus été pour vous aider à l'achat de nouveaux pneus
Yaz lastiği önerisi arayışındaki okurlarımıza iyi bir haberimiz var! Her sene olduğu gibi, bu sene de uzmanlarımız, 2020’nin en iyi 7 yaz lastiğini tayin etti. 2020’nin en iyi yaz lastiği hangisi diye soran okurlarımıza, 2020’nin en iyi fiyat performans dengesini sunan 7 yaz lastiğini bu yazımızda ele aldık.

Bridgestone Weather Control A005 EVO: 4 mevsime uyum sağlayan bir lastik

4 mevsim lastiği 3PMSF işaretini taşır ve ıslak zeminde kavrama için A notuna (lastik etiketi) sahiptir.
Yeni her mevsim Bridgestone lastiği temmuz ayında geliyor! Yenilikçi teknolojisi, karlı ve ıslak zeminde 3PMSF tescilli performansı ve Avrupa lastik etiketinde A notu ile Weather Control A005'in yerini alıyor. Bu dört mevsim lastiği hangi kullanımlar ve ne tür otomobiller için tasarlandı?

2020'nin en iyi 6 run-flat lastiği

Pneu runflat : meilleurs pneus RFT, roulage à plat en cas de pneu crevé
Önde gelen lastik üreticileri, lastik patlaması durumunda sürücü güvenliğini koruyan çözümler geliştirdi. Sürücülere, bir takım kullanım kolaylığı da sunan Run-flat lastikler, patlak halde bile 80 km kat edebiliyor. Bu mesafe, lastiğin tamir edilmesi veya yenisi ile değiştirilmesi için servis noktasına ulaşmak için yeterli olabiliyor! Bu nitelikler, RFT lastiklerin yüksek satış fiyatına da yansıyor. Yanılmamak ve size en uygun olanı seçmek için, 2020’nin en iyi 6 run-flat lastik listemize bir göz atın.

Cooper, 4x4’lere ve pikap kamyonetlere yönelik Discoverer AT3 LT ve XLT lastiklerini tanıttı

4x4 lastikler Cooper Discoverer AT3 LT ve XLT, 3PMSF işaretlemesine sahip: 3PMSF işaretlemesiyle kar ve çamur üzerinde pikap ve arazi aracıyla sürüş
Cooper Tires, ürün yelpazesine iki yeni 4x4 yaz lastiği ekliyor: Discoverer AT3 LT ve Discoverer AT3 XLT. Amerika’da beğeni toplayan bu iki lastik yakın zamanda Avrupa’da satışa sunulacak. Bu modeller, 3PMSF işaretlemesi sayesinde kar ve buz ile kaplı yollarda bile yol alabiliyor.

rezulteo, web sitesinde hem hizmetlerini hem de ziyaretçi deneyimini geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Sitedeki ziyaretinizi devam ettirerek, bu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Daha fazla bilgi için kullanım koşulları.