En iyi lastikleri en iyi fiyatlara bulun

Lastikle ilgili aradığınız her şey burada

Nexen, yeni lastiklerini 2018 Köln Lastik Fuarında tanıttı

Güney Koreli lastik üreticisi Nexen, Almanya'da organize edilen Köln Lastik Fuarında (The Tire Cologne) yeni lastiklerini tanıttı: N’Fera Sport ve Roadian AT 4x4.

2018 Köln Lastik Fuarında Nexen standı

Nexen, Köln Lastik Fuarında (The Tire Cologne) sırasında birçok yeni ürün tanıttı. © Nexen

Nexen’in yeni spor lastiği: Nexen N’Fera Sport

Yeni Nexen N’Fera Sport, büyük beklentilere sahip otomobil sürücülerine yönelik bir ultra yüksek performans lastiği olarak karşımıza çıkıyor. Bu lastik Nexen tarafından güçlü araçlara uygun olacak şeklide geliştirilmiş.

Üç adet merkezi bloğa sahip sırt tasarımı lastiğe yüksek hızda sürüş sırasında denge kazandırıyor. Üçü geniş, biri ince olan dört adet asimetrik kanal suyu etkili bir şekilde tahliye ederek suda kızaklamaya karşı direnç sağlıyor. Omuz alanı virajda daha iyi bir tutunma ile hem kuru hem de ıslak zeminde yüksek bir sürüş performansı sağlayacak şekilde optimize edilmiş. Yanal kanallar ise blokları daha dengeli bir hale getirerek frenleme mesafelerini düşürüyor.

Nexen N'Fera Sport

© Nexen

Nexen N’Fera Sport'u piyasa görebilmek için 2019 yazını beklememiz gerekecek. 17 ile 20 inç arasındaki jant çapları için 20 farklı ebatta mevcut olacak.

Nexen N’Fera Sport'un tanıtım videosuna göz atın:

Nexen’in yeni arazi lastiği: Nexen Roadian AT 4x4

Nexen, aynı zamanda Roadian AT 4x4 lastiğini de tanıttı. Bu arazi lastiği temel olarak SUV tipi araçlara yönelik. Yeni lastik sırtı tasarımı sayesinde kuru ve ıslak zeminde ve kar ile buz üzerinde maksimum sürüş performansı özellikleri sunuyor ve aynı zamanda yuvarlanma gürültüsünü nispeten düşük tutuyor. Yol dışında lastik sırtı merkezindeki iki bağımsız blok tekerde birikinti oluşmasını önleyerek kavramayı arttırıyor.

Nexen Roadian AT 4x4

© Nexen

Nexen Roadian AT 4x4, 2019 yılından itibaren 15 ile 18 inç arasındaki jant çapları için 16 farklı ebatta mevcut olacak.

BENZER KONULAR

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5: Performanstan ödün vermeyen çok amaçlı bir lastik

Goodyear son derece popüler Eagle F1 Asymmetric 3'ün yerini alacak olan yeni nesil ultra yüksek performans lastiği Eagle F1 Asymmetric 5’i tanıttı. Amerikalı lastik üreticisi mümkün olan en dengeli yaz lastiğini tasarlamayı amaçladı.

Continental EcoContact 6, Alman üreticinin referans niteliğindeki yeni yaz lastiği

Continental binek araçlara yönelik yeni lastiği EcoContact 6’yı satışa sunacağını ilan etti. Satış sloganı ise tabi ki tasarruf!

Debica’dan yeni kış lastiği Frigo SUV2

Polonyalı lastik üreticisi Debica yeni Frigo SUV2 lastiğini tanıttı. Bu lastiğin kış mevsimindeki tüm sürüş şartlarına uyumlu olduğu belirtiliyor.

SP Winter Sport500: Dunlop’un yeni kış lastiği

Lastik üreticisi Dunlop, kış mevsiminde farklı sürüş koşullarında daha iyi kavrama ve kontrol sağlamak için tasarladığı, yeni kış lastiği SP Winter Sport500’ü piyasaya çıkarıyor.